Wiedza

drukarka do kopert

Jak powstaje nadruk na kopertach?

Planujesz zamówić koperty z nadrukiem dla swojej firmy? Przed złożeniem zamówienia, sprawdź, jak przebiega proces powstawania profesjonalnych kopert biznesowych w drukarni Kopertafirmowa.pl.(...)

koperta firmowa w identyfikacji wizualnej

Koperta firmowa jako element identyfikacji wizualnej marki

Koperty z firmowym nadrukiem to niezwykle istotny element identyfikacji wizualnej marki. Wyjaśniamy, dlaczego są tak ważne w procesie budowania relacji z potencjalnym klientem.

(...)

Druk na kopertach

Zastanawiasz się, jakie elementy mogą być nadrukowane na kopertach firmowych? Sprawdź, w jaki sposób przygotować projekt graficzny do wydruku, aby zapewnić atrakcyjny wygląd koperty(...)

Koperty z nadrukiem dla Twojej firmy

Atrakcyjny przekaz graficzny pozytywnie oddziałuje na odbiorcę. Nadruk wykonany na kopertach pozwala odróżnić ją od pozostałych, anonimowych kopert.

(...)

Rodzaje zamknięć kopert

Zastanawiasz się, który rodzaj zamknięcia kopert najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze? Zobacz czym różnią się poszczególne formy zamknięć i na co należy zwracać uwagę przy(...)

Rodzaje kopert

W ofercie materiałów biurowych możemy wyróżnić szeroką gamę kopert papierowych. Rozmiar kopert, grubość papieru i zamknięcie to cechy, które decydują o przeznaczeniu kopert.

(...)

Kontakt

Kopertafirmowa.pl

509 347 441

FHU Bonitas
ul. Polna 18B, 44-293 Szczerbice
NIP: 642 298 68 02