Wiedza

Projekt koperty firmowej

Jak zaprojektować profesjonalną kopertę firmową?

Projekt wyglądu koperty to punkt wyjścia do stworzenia atrakcyjnej koperty firmowej. Sprawdź, jakich zasad się trzymać i jakich błędów unikać.

Koperty firmowe na stole

Koperta firmowa a jej zawartość - jak dobrać odpowiedni rozmiar i typ koperty?

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednią kopertę firmową w zależności od jej zawartości? Wskazówki znajdziesz w naszym artykule.

wnętrze biura

5 powodów, dlaczego warto zamówić koperty z nadrukiem dla firmy

Chcesz zainwestować w reklamę firmy, ale nie dysponujesz zbyt dużym budżetem? Profesjonalne koperty firmowe wyróżnią Cię na tle konkurencji!

koperty firmowe - wyposażenie biura

Jakie koperty wybrać do firmy?

Zastanawiasz się, jakie koperty warto wybrać do firmy? Doradzamy najpopularniejsze typy kopert, które dobrze sprawdzą się w twoim biurze.

drukarka do kopert

Jak powstaje nadruk na kopertach?

Planujesz zamówić koperty z nadrukiem dla swojej firmy? Przed złożeniem zamówienia, sprawdź, jak powstają koperty w naszej drukarni!

koperta firmowa w identyfikacji wizualnej

Koperta firmowa jako element identyfikacji wizualnej marki

Koperty z firmowym nadrukiem to istotny element identyfikacji wizualnej marki - bardzo przydatny przy budowaniu relacji z klientem.

Druk na kopertach

Zastanawiasz się, jakie elementy mogą być nadrukowane na kopertach firmowych? Sprawdź, w jaki sposób przygotować projekt graficzny do wydruku.

Koperty z nadrukiem dla Twojej firmy

Atrakcyjny przekaz graficzny pozytywnie oddziałuje na odbiorcę. Nadruk wykonany na kopertach pozwala odróżnić ją od pozostałych, anonimowych kopert.

Rodzaje zamknięć kopert

Zastanawiasz się, który rodzaj zamknięcia kopert najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze? Zobacz, czym różnią się konkretne formy zamknięć.

Rodzaje kopert

Poznaj podstawowe rodzaje kopert różniące się od siebie rozmiarem, grubością papieru i zamknięciem. Wybierz najlepsze do swojego biura!

Kontakt

Kopertafirmowa.pl

509 347 441

FHU Bonitas
ul. Polna 18B, 44-293 Szczerbice
NIP: 642 298 68 02