Jakie koperty wybrać do firmy?

Zastanawiasz się, jakie koperty warto wybrać do firmy? Podpowiadamy najpopularniejsze rodzaje kopert, które bardzo dobrze sprawdzą się jako wyposażenie Twojego biura.

 

 

Jak wybrać kopertę firmową?

Klienci, którzy zamawiają koperty firmowe po raz pierwszy, często borykają się z następującym dylematem - jakie koperty najlepiej zamówić? Jest kilka kwestii, które warto rozważyć przed ich zakupem. Należą do nich, m.in. rozmiar (z reguły najczęściej zamawiane koperty to DL oraz C5), gramatura papieru, zamknięcie oraz rodzaj. Typ koperty najlepiej dopasować do jej przeznaczenia. Warto wiedzieć, że inne rodzaje kopert sprawdzą się w zależności od tego, czy szukamy koperty wyłącznie do codziennej korespondencji, czy też planujemy wysłać w niej zaproszenie na prestiżowy event, a może chcemy podkreślić za jej pomocą proekologiczny wizerunek przedsiębiorstwa.

 

Z pozoru zwykła koperta daje firmom wyjątkowo atrakcyjne możliwości pod kątem reklamy, budowania świadomości marki oraz kreowania jej pozytywnego wizerunku. Warto taką szansę odpowiednio wykorzystać. Sprawdź, jakie rodzaje kopert możesz zamówić w naszej drukarni i dowiedz się, w jakich sytuacjach warto je stosować.

 

 

Najlepsze typy kopert do biura

Oto 3 najpopularniejsze rodzaje kopert, które doskonale sprawdzą się w Twojej firmie:

  1. Koperty standardowe - to najczęściej zamawiane, białe koperty, które charakteryzują się najniższą ceną. Z reguły wystarczają do codziennej korespondencji biznesowej. Ich gramatura wynosi 80/90g i wykonuje się je ze zwykłego, offsetowego papieru. Nadruk na takiej kopercie zazwyczaj wykonujemy według projektu Klienta. Natomiast, jeśli Klient nie posiada swojego projektu, zapewniamy możliwość skorzystania z naszych usług projektowych w bardzo dobrej cenie.
  2. Koperty premium - to koperty wykonane z grubszego papieru o zwiększonej bieli o gramaturze 100g lub 120g. Koperty premium oznaczone są w naszym cenniku jako koperty De Lux lub Supermail. Koperty premium są wybierane przez Klientów, którym zależy na podkreśleniu prestiżowego charakteru biznesu. Dodatkowo, dzięki temu, że koperta jest sztywniejsza, jej zawartość jest znacznie lepiej zabezpieczona przed wygięciem podczas transportu. Warto także zwrócić uwagę na aspekt wizualny kopert premium. Tego rodzaju koperty prezentują się znacznie atrakcyjniej, porównując do kopert standardowych. Co za tym idzie, doskonale sprawdzą się, m.in. do wysyłki zaproszeń na eleganckie wydarzenia biznesowe.
  3. Koperty ekologiczne - koperty te są wykonane z szarego papieru, pochodzącego z recyklingu. Firmy świadome ekologicznie często zamawiają koperty eko, np. do wysyłki faktur. Koperty ekologiczne są dostępne w naszej drukarni w formacie C6 SK, DL HK, C5 HK oraz C4 HK. Koperty Blue Angel świetnie prezentują się z minimalistycznym nadrukiem w kolorze czarnym.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze konkretnego typu kopert firmowych? Skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy chętnie doradzą Ci najodpowiedniejszy rodzaj oraz wymiar kopert firmowych dla Twojego biznesu.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy także do odwiedzenia zakładek wymiary kopert i cennik kopert.

 

  • Oferta kopert firmowych

Kontakt

Kopertafirmowa.pl

509 347 441

FHU Bonitas
ul. Polna 18B, 44-293 Szczerbice
NIP: 642 298 68 02